“موسسه بین المللی رزم ترکیبی لیان جان پاس”

با نام انگلیسی:

INTERNATIONAL MIX KICK BOXING LIAN PROTECTION ORGANIZATION

(IMO)

و با نام تجاری:

“موسسه بین المللی مراقبت و تشریفات IMO”

جهت انجام فعالیت های مرتبط با بخش “مراقبت و تشریفات” و همچنین سایر فعالیت های ورزشی و رزمی توسط استاد دکتر بیگی ثبت گردیده است.

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

در این موسسه در بخش مراقبت و تشریفات، دو خدمات ذیل ارائه می گردد:

۱. برگزاری دوره های آموزشی مراقبت و تشریفات در شش سطح مقدماتی، متوسطه، پیشرفته، فوق پیشرفته، حرفه ای و فوق حرفه ای همراه با صدور گواهینامه معتبر پایان دوره

۲. انعقاد قراراد کاری جهت ارائه خدمات مراقبت و تشریفات با کلیه افراد حقیقی و حقوقی

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

مدارک مورد نیاز جهت صدور گواهینامه مراقبت و تشریفات:

احکام از دو طریق صادر می گردند:

۱. شرکت در دوره های آموزشی عملی و تئوری و قبولی در آزمون عملی و کتبی پایان دوره

۲. معادل سازی با احکام و سابقه رزمی

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در دوره آموزشی یا معادل سازی احکام رزمی با مدرک مراقبت و تشریفات:

۱. یک قطعه عکس پرسنلی

۲. عکس کارت ملی

۳. اسم و فامیل کامل بصورت انگلیسی مطابق با پاسپورت

۴. عکس بالاترین مدرک فنی رزمی

۵. عکس فیش واریزی

“این مدارک از طریق واتس آپ به شماره استاد بیگی ارسال گردند:”

09129348305

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

شرایط اخذ نمایندگی موسسه بین المللی مراقبت و تشریفات IMO در استان های کشور و در سایر کشورها:

اختیارات نمایندگان:

۱. برگزاری دوره های آموزشی مراقبت و تشریفات همراه با اعطای گواهینامه پایان دوره (از سوی دفتر مرکزی موسسه و با امضای مدیرعامل موسسه)

۲. انعقاد قرارداد کاری جهت ارائه خدمات مراقبت و تشریفات با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی (با هماهنگی دفتر مرکزی موسسه)

شرایط اخذ نمایندگی:

۱. اخذ گواهینامه مراقبت و تشریفات از موسسه بین المللی مراقبت و تشریفات IMO

۲. پرداخت مبلغ حکم نمایندگی

۳. انعقاد قرارداد با موسسه جهت اخذ نمایندگی

۴. عدم همکاری و عضویت در دیگر سازمان های مراقبت و تشریفات

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

مشخصات فنی گواهینامه های مراقبت و تشریفات موسسه بین المللی IMO:

۱. همزمان بصورت فارسی و انگلیسی زبان

۲. دارای تاریخ انقضاء طولانی مدت

۳. دارای کد اختصاصی ویژه هر نفر است

۴. ثبت اسامی بصورت فارسی و انگلیسی در وب سایت ذیل جهت انجام استعلام آنلاین احکام:

www.mixkickboxing.ir

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

توجه: با عنایت به لزوم هماهنگ بودن تبلیغات کلیه اعضای موسسه بین المللی مراقبت و تشریفات IMO در سطح کشور، لطفاً هیچ یک از مسئولین، نمایندگان و اعضای موسسه، جهت انجام تبلیغات و معرفی خدمات خود از واژه های “حفاظت شخصیت، محافظ شخصی، بادیگارد، اسکورت و امنیت پرواز” چه بصورت فارسی و یا انگلیسی استفاده نفرماید و فقط از عناوین “مراقبت و تشریفات” یا “PROTECTION” (به معنی مراقبت)، استفاده گردد.

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

همه چیز راجع به دوره های مراقبت و تشریفات:

دوره مراقبت و تشریفات مربوط به کسانی است که همواره به این شغل علاقه مند هستند و تمام تلاش خود را برای پذیرفته شدن در محیطی عالی و حرفه ای می کنند. بخش مراقبت این دوره در ارتباط با مکانی است که شخص قادر خواهد بود در آن مشغول به کار شود. همان طور که در فیلم ها دیده اید مراقب ها افرادی هستند که پا به پای فرد محافظت ‌شده در حال حرکت هستند، به دقت به همه جا نگاه کرده و با هندزفری با سایر همکاران در حال مکالمه می باشند. حواس این کارمندان باید همیشه جمع باشد زیرا ممکن است فردی قصد حمله به یکی از افراد محافظت شده را داشته باشد، در این صورت است که مراقب بایستی با آموزشی که دیده بتواند با چند حرکت دفاع شخصی و به کمک آموخته های مراقبتی خود، فرد مزاحم را از میان بردارد.

حال موسسه بین المللی مراقبت و تشریفات IMO، دوره مراقبت و تشریفات را به صورت کاملاً تخصصی طراحی نموده و به علاقه مندان ارائه می دهد. با شرکت در این دوره، دانش پذیران می توانند از آموخته های خود در محیط های مختلف مراقبتی استفاده کنند.

آموزش های مراقبت و تشریفات در زمینه های جامع و کاربردی درباره فرایند برنامه ریزی و نحوه محافظت کردن از افراد، به دانش پذیران ارائه شده است.

تعریف کلی از مراقب ها و محافظان در تشریفات بین الملل و خصوصی:

سوالی که در ابتدا ممکن است ذهن همگان را مشغول کند، این است که مراقب کیست و چگونه فرد مورد نظر را مراقبت می کند، حال ممکن است این کار به صورت وظیفه شخصی صورت گیرد یا اینکه وی بتواند با تخصص های خاص و حرفه ای در محیط های تشریفاتی قدم گذارد و از جان و مال دیگران محافظت نماید. مراقب ها کسانی هستند که در ارزیابی تهدیدها و ارائه راهکارها برای جلوگیری از بروز تهدیدات، مهارت خاصی دارند و مسلماً بدون آموزش و مدرک مراقبت و تشریفات، قادر به انجام این کار بزرگ و ارزشمند نخواهند بود. او در واقع یک محافظ است که به مسائل بالقوه امنیتی مشرف می باشد و به گونه ای حرفه ای استراتژی های امنیتی را ارزیابی و مورد تدوین قرار می دهد.

مهارت های مورد نیاز یک مراقب در مراقبت و تشریفات:

این کار معمولا به افرادی نیاز دارد که بتوانند چند کار را به طور همزمان انجام دهند و مقوله محافظتی را به شیوه ای حرفه ای مدیریت کنند. به همین دلیل مراقب ها بایستی دارای مهارت هایی باشند که مختص به این حوزه است. لازم به ذکر است که مراقب شخصی در محیط های مختلفی نظیر اقدامات تشریفاتی بایستی از مهارت‌های بالای رزمی و دفاع شخصی برخوردار باشد. همچنین درست است که قد بلند و جثه بزرگ اولین مورد برای انتخاب آنها است، اما داشتن هوش و ذکاوت مهم تر خواهد بود. بدین صورت برخی از مهارت هایی که یک مراقب برای مراقبت کردن باید دارا باشد، در لیست زیر آمده اند:

• قضاوت حرفه ای بر مبنای روانشناسی و دید میدانی

• توانایی کار به تنهایی و یا با تیم

• سلامت جسمانی بالا

• تصمیم گیری صحیح

• مهارت های رزمی و دفاعی شخصی

• آموزش دفاع شخصی سلاح گرم

• آموزش رانندگی حرفه ای

• توانایی حفظ رابطه حرفه ای با مدیر

• مهارت های ارتباطی عالی

• توانایی حفظ آمادگی ذهنی و جسمی در ساعات طولانی و شرایط خطرناک

• هوش و استعداد بالا

• توجه ویژه به جزئیات

• ذهن باز و خلاق

• اعتماد به نفس بالا

• نظم و هوشیاری نسبت به امور

آشنایی با وظایف یک مراقب در تشریفات:

لازم به ذکر است که یک مراقب می تواند در محیطی تخصصی و گاهی تشریفاتی مشغول به کار شود. اما به طور کلی یک مراقب به منظور مراقبت کردن در تشریفات، مسئولیت حساس و خطرناکی را عهده دار است که کوتاهی در هر یک از آنها ممکن است جان یکی از اشخاص مهم جامعه را به خطر بیندازد و یا حتی آن مجلس را دچار مشکل نماید. بطور مثال به جشنی دعوت شده اید که تمام افراد مهم در آن دعوت هستند و مدیر، فردی را برای انجام این کار استخدام کرده، وی موظف است تا در درجه اول هوشیاری خود نسبت به موقعیت های اطراف را افزایش داده و تمام شرایط احتمالی را در رابطه با گروهی که از آن ها محافظت می کند، بسنجد، همچنین کنترل جمعیت اطراف شخص مذکور نیز بسیار مهم بوده و فرد محافظ باید بتواند به خوبی جمعیت اطراف را مدیریت کرده و فرد را از میان آنها عبور دهد.

آشنایی با فنون رزمی و دفاع شخصی در دوره های مراقبت و تشریفات:

دفاع شخصی یکی از فعالیت هایی است که یک مراقب شخصی باید به طور کلی بر آن مشرف باشد تا بتواند در صورت لزوم از تمام فنون فراگرفته استفاده نماید. لازم به ذکر است که دفاع شخصی عملی است که برای مراقبت کردن از فرد محافظت شده بکار گرفته می شود و یک مراقب حرفه ای به دلیل حساسیت و ضرورت شغل خود انواع گوناگون تکنیک های موثر برای دفاع را باید فرا بگیرد تا قادر باشد به راحتی نقاط قوت و ضعف و محدودیت های فرد مقابل را شناسایی کند. همچنین یک مراقب شخصی موظف است در جشن ها و اماکن شلوغ حواس خود را بیشتر جمع کند زیرا در آن محیط ها امکان آسیب دیدن فرد محافظت شده، بیشتر خواهد بود.

مزیت شرکت در دوره های مراقبت و تشریفات موسسه بین المللی مراقبت و تشریفات IMO چیست؟

موسسه بین المللی مراقبت و تشریفات IMO با بهره مندی از اساتید مجرب و توانمند در زمینه مراقبت و تشریفات به صورت فوق حرفه ای توانسته است یک محیط آموزشی عالی برای دانش پذیران خود رقم بزند. در این دوره ها با توجه به اهمیت مراقبت و تشریفات در مراسم های مختلف، سعی بر آن شده است تا با تلفیق روش های یادگیری و توجه به سرعت و نوع یادگیری افراد، آموزش هایی ارائه شود که برای عموم افراد علاقه مند به این زمینه، قابل فهم و جذاب باشد. خوشبختانه امروزه، بیش از پیش به کیفیت برگزاری مراسم ها توجه ویژه ای می گردد و چه در بخش های خصوصی مانند بر گزاری جشن ها و چه در بخش های دولتی و سازمانی مانند مراسم های ورزشی و کنسرت ها، نیاز به بهره مندی از افراد متخصص در این حوزه بیش از پیش به چشم می خورد. از این رو بهتر است بدانید که داشتن مدرک مراقبت و تشریفات موسسه بین المللی مراقبت و تشریفات IMO، مزیت های بی شماری دارد که باید دانش پذیرها از آن آگاه باشند.

لازم به ذکر است که این مدارک قابل ترجمه رسمی دادگستری می باشد و برای افرادی که قصد کار و مهاجرت به خارج از کشور دارند، یک مزیت بزرگ به شمار می رود.

همچنین شیوه های آموزشی این موسسه بصورت ترکیب علمی و تئوری می باشند و تجربه آموزشی منحصر به فردی را برای دانش پذیران خود به ارمغان می آورد.

⚜️پیج موسسه IMO⚜️

https://Instagram.com/@IMO_PROTECTION

⚜️کانال موسسه IMO⚜️

https://telegram.me/@IMO_PROTECTION